Opća biblioteka Zenica  Školska ulica 6
 72000 Zenica
 Bosna i Hercegovina
 tel. +387 32 407 600
 biblioze@biblioze.ba
 Centralno odjeljenje | Dječije odjeljenje | Odjeljenje Sarajevska  | Odjeljenje Crkvice  | Odjeljenje Radakovo  | Američki kutak  |
   Aktuelnosti
   O nama
   Naša zadaća
   Usluge
   Odjeljenja
   Učlanite se!
   Naša izdanja i nove knjige
   COBISS
   Biblioteke u okruženju
   Biblioteke svijeta
   Uposlenici
   Kontakt

Novo u Dječijem odjeljenju i u Odjeljenju Crkvice:
Igraonica
Rasporedi za LJETO U BIBLIOTECI '09

Centralno odjeljenje >>
Dječije odjeljenje >>
Odjeljenje Sarajevska >>
Odjeljenje Crkvice >>

CENTRALNO ODJELJENJE - SEDMIČNE AKTIVNOSTI
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
9,00  INFORMATIKA
(Haris Abdagić)
   INFORMATIKA
(Haris Abdagić)
   
10,00 FRANCUSKI
I grupa
(Albina Alispahić) 
SPEAK UP
(Lejla Šestić i Merima Tirić)
FRANCUSKI
I grupa
(Albina Alispahić) 
INFORMATIKA
(Adi Salčinović)
 
11,00  NJEMAČKI
JEZIK
(Arnel Taslaman)
  NJEMAČKI
JEZIK
(Arnel Taslaman)
  GITARA
(Dina Spahić Hašimbegović)
12,00      INFORMATIKA
(Adi Salčinović)
NOVINARSKA
RADIONICA
(Lejla Šestić)
RADIONICA IZRADE NAKITA
(Amila Delić
i Irma Mujkić) 
SPEAK UP
(Lejla Šestić i Merima Tirić) 
13,00   RADIONICA MATEMATIKE
I grupa 
(Berina Šehić)
    DO 13,30 RADIONICA MATEMATIKE
I grupa  
(Berina Šehić) 
14,00 RADIONICA
MATEMATIKE
II grupa 
(Berina Šehić)
      RADIONICA
MATEMATIKE
II grupa 
(Berina Šehić)
15,00   FRANCUSKI JEZIK
II grupa
(Džemila Sarajlić)
  FRANCUSKI JEZIK
II grupa
(Džemila Sarajlić)
 
 16,00   PLES
(Džemila Sarajlić)
  PLES
(Džemila Sarajlić)
 

DJEČJE ODJELJENJE - SEDMIČNE AKTIVNOSTI
  PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
10,00 MATEMATIČKA
RADIONICA
(Amra Dautbegović)
ENGLESKI  I
(do 10 god.)
(Kanita Hadžijaj i Irma Sinanović)
ENGLESKA IGRAONICA
Dina Spahić
Hašimbegović i Nina Stančević
ENGLESKI I
(do 10 god.)
(Kanita Hadžijaj i Irma Sinanović)
MATEMATIČKA
RADIONICA
(Amra Dautbegović)
11,00    IGRAONICA I PRIČAONICA
(Maja Hadžiselimović i Mirna Mlikota)
  IGRAONICA I PRIČAONICA
(Maja Hadžiselimović i Mirna Mlikota)
BOSANSKI JEZIK
(Alma Gerina)
12,00  LIKOVNA RADIONICA
(Mirha Halvadžija)
ENGLESKI  II
(od 10 god.)
(Kanita Hadžijaj i Irma Sinanović
LIKOVNA RADIONICA
(Mirha Halvadžija
ENGLESKI  II
(od 10 god.)
(Kanita Hadžijaj i Irma Sinanović
ENGLESKA IGRAONICA
Dina Spahić
Hašimbegović i
Nina Stančević
13,00   NJEMAČKI JEZIK
(Mirnes Mujagić
  NJEMAČKI JEZIK
(Mirnes Mujagić
   

ODJELJENJE SARAJEVSKA - SEDMIČNE AKTIVNOSTI
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
9,00    BOSANSKI JEZIK
(Ilma Čohadžić)
     
10,00 FIZIKA
(Džejna Suljević i Azra Musić)
       
11,00   ENGLESKI I 
grupa - do 12 g.
(Senada Maslić)
  ENGLESKI I 
grupa do 12 g.
(Senada Maslić)
   
12,00  ENGLESKI II
grupa - od 12 g.
(Senada Maslić)
HEMIJA
(Sumeja Skomorac)
ENGLESKI II
grupa od 12 g.
(Senada Maslić)
NJEMAČKI
(Lamija Ekinović)
NJEMAČKI
(Lamija Ekinović)
13,00   ENGLESKI
Instrukcije
(Hana Mešinović)
HEMIJA
(Sumeja Skomorac)
ENGLESKI
Instrukcije
(Hana Mešinović)
  FIZIKA
(Džejna S.)
HEMIJA
(Sumeja S.)
    MATEMATIKA
instrukcije.
poseban raspored
 (Almir Vardo)
       

ODJELJENJE CRKVICE - SEDMIČNE AKTIVNOSTI
SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
11-12 IGRAONICA   IGRAONICA   IGRAONICA
12-13 PLES
grupni
Likovna radionica PLES
grupni
DRAMSKA
RADIONICA
1.GRUPA
 PLES
parovi
13-14 informatika
1.grupa
Ručni
radovi
informatika
2. grupa
DRAMSKA
RADIONICA
2. GRUPA
informatika
3. grupa
14-15 Pjevanje       Ekološka
radionica
50 godina biblioteke


 Početna stranica | Zaštita privatnosti
 © Opća biblioteka Zenica
webmaster