Opća biblioteka Zenica  Školska ulica 6
 72000 Zenica
 Bosna i Hercegovina
 tel. +387 32 407 600
 biblioze@biblioze.ba
 Centralno odjeljenje | Dječije odjeljenje | Odjeljenje Sarajevska  | Odjeljenje Crkvice  | Odjeljenje Radakovo  | Američki kutak  |
   Aktuelnosti
   Blog
   O nama
   Naša zadaća
   Usluge
   Odjeljenja
   Učlanite se!
   Naša izdanja i nove knjige
   COBISS
   Biblioteke u okruženju
   Biblioteke svijeta
   Uposlenici
   Kontakt

Novo u Dječijem odjeljenju i u Odjeljenju Crkvice:
Igraonica
Kontakt

Adresa:
Opća biblioteka Zenica
Centralno odjeljenje Školska ulica 6
Dječije odjeljenje Oslobodilaca Bosne 6
Odjeljenje Sarajevska Sarajevska 62
Odjeljenje Crkvice Crkvice 12
Odjeljenje Radakovo Ćire Truhelke br. 10
  72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

Telefoni:
Centralno odjeljenje (032) 407 600 Kontakt
Direktor (032) 460 400
Telefaks (032) 407 664
Sekretar (032) 460 404
Dječije odjeljenje (032) 460 401
Odjeljenje Sarajevska (032) 460 402
Odjeljenje Crkvice (032) 460 403
Odjeljenje Radakovo (032) 460 405
Američki kutak (032) 407 600
(lok. 104)

E-mail:
  biblioze@biblioze.ba
Abdagić Haris haris@biblioze.ba
Ahmetagić Adnana adnana@biblioze.ba
Avdić-Jusić Belma belma@biblioze.ba
Čolaković Edina edina@biblioze.ba
Grahovac Željko zeljko@biblioze.ba
Hrnkaš Slavica slavica@biblioze.ba
Jusić Hedija hedija@biblioze.ba
Karać Branka branka@biblioze.ba
Kasap Midhat midhat@biblioze.ba
Korlat Sibila sibila@biblioze.ba
Pašić Sead I. sead@biblioze.ba
Šehić Rasma rasma@biblioze.ba
50 godina biblioteke


 Početna stranica | Zaštita privatnosti
 © Opća biblioteka Zenica
webmaster